You are currently viewing Незабаром відкриття нового АЗК мережі Euro5
  • Категорія запису:Новини

Мережа Euro5 рада оголосити про відкриття наближчим часом ще одного нового автозаправного комплексу. Наш новий АЗК буде знаходитися в зручному місці та матиме легкий доступ для всіх наших клієнтів.

Новий автозаправний комплекс Euro5 буде оснащений останнім словом техніки, щоб забезпечити максимальну зручність та швидкість для наших клієнтів. Ми пропонуємо широкий вибір палива, який включає у себе бензин, дизельне паливо та газ, тому кожен водій зможе знайти те, що підходить йому найбільше.

Наш новий АЗК також матиме додаткові сервіси, такі як туалет, фудмаркет та розетки для зарядки електроніки, щоб наші клієнти могли заряджати свої пристрої, поки заправляють свої автомобілі.

Ми відкриті для співпраці зі всіма нашими клієнтами та зобов’язуємося забезпечувати максимальну якість послуг та переваги для наших користувачів. Ми запрошуємо всіх водіїв нашого міста та близьких населених пунктів відвідати наш новий АЗК та насолоджуватися перевагами наших послуг. Більше інформації про дату відкриття буде надано найближчим часом, тому слідкуйте за нашими новинами!