You are currently viewing Види пального

Наші автозаправні комплекси мережі Euro5 пропонують широкий вибір палива, які відповідають найвищим європейським стандартам якості. Ми пропонуємо найкраще паливо, яке можна отримати в Україні, тому наші клієнти можуть бути впевнені в якості палива, яке вони отримують від нас.

Наш вибір палива включає в себе кращі марки пального від Insaoil, Rompetrol, Petrom та Orlen:

  1. Бензин: ми пропонуємо бензин високої якості, який відповідає стандартам Євро-5 та Євро-6. Наш бензин містить додаткові присадки, які забезпечують покращену міцність двигуна, зниження шкідливих викидів та покращення економічної ефективності автомобіля.
  2. Дизельне паливо: наше дизельне паливо є високоякісним та містить додаткові присадки, які покращують змащення, запобігають корозії та забезпечують оптимальний рівень ефективності двигуна.
  3. Газ (LPG): ми пропонуємо рідкий нафтовий газ (LPG). Наш газ відповідає всім стандартам безпеки та якості, що забезпечує максимальну ефективність та економію палива.

Ми пишаємося тим, що наші клієнти можуть бути впевнені в якості палива, яке вони отримують від нас. Наша мережа автозаправних комплексів дбає про якість та безпеку, тому ви можете спокійно заправляти свій автомобіль та насолоджуватися максимальною ефективністю та продуктивністю вашого транспорту.